دیروز صبح وقتی داشتم فایل استاد رو گوش می کردم،ایشون گفتند وقتی به جسم بها ندیم و بهش نرسیم ،نمی تونیم روحمون رو پرواز بدیم⁦

گفتند وقتی روزی حداقل نیم ساعت ورزش نمی کنید به بدن خودتون خیانت می کنید چون با این تنبلی و کسل بودن جسم ،نمی شه پرواز کرد.

هیچی دیگه منم پا شدم همون وقت شروع کردم به ورزش و پیاده روی سریع.امروز هم همینطور. 

من باید اراده کردن رو یاد بگیرم.

می خوام ساعت های استفاده کردن از گوشی رو هم خیلی کم کنم.

در حد گوش کردن فایلهای استاد و کار کردن روی زبان.

دیگه هم نباید کتاب الکترونیکی بخرم و خودم رو موظف کنم برم دنبال کتابهای کاغذی:)

2-دیروز عصر پسرک می خواست بره برای اردوی مدرسه ( استخر رفتن) ،مایو بخره.چون من مایو و عینک شناش رو قایم کردم و یادم نمیاد کجا گذاشتم:/

خلاصه بهش گفتم فقط مایو بخر ولی اون اصرار داشت بازم عینک بخره.سر همین موضوع هی بحث کردیم و خلاصه باید گفت دعوامون شد

بعدشم اون رفت خونه ی مادر شوهرم،.اونجا کلی گریه کرده بودپدرشوهرم زنگ زد گفت خودم براش میخرم و بچه رو اذیت نکن.گفتم نمیشه که هر چی خواست سریع براش بخریم و.

خلاصه رفت خرید و وقتی برگشت خونه سریع اومد گفت مامان تو رو خدا ببخشید،من کنترلم رو از دست دادم و.خلاصه من که خودم از رفتار خودم پشیمون بودم وقتی اینجوری اومد گفت ،فقط می خواستم بغلش کنم ببوسمش اما خب یکم تو قیافه موندم و بعد با هم آشتی شدیم و کلی بوس و بغل کردیم:))

3-شب قبل خواب وضو گرفتم و از خدا بابت اتفاقای خوب تشکر کردم و بابت خطاهام استغفار کردم و اشک ریختم و از خدا خواستم گناهای اون روز و روزای قبل رو هم ببخشه.

به خدا هم گفتم خدایا هرکس در حقم بدی کرده،غیبت کرده،تهمت زده،حق ضایع کرده،حرف بد بهم زده ورو بخشیدم ،به امید این که تو هم من رو ببخشی.

بعد هم هفتاد تا استغفار کردم و صلوات شمار رو گذاشتم کنار.

و بعد همینطور باز استغفار گفتم و خوابیدمصبح حالم خیلی خوب بودخیلی سبک بودم.

4-یکی از تغییراتی که به وضوح این روزا حسش می کنم اینه که حسادت توی وجودم خیلی کم شده.قبلنا از این که توی بعضی چیزا کم تر از بقیه بودم با این که توی ظاهر نشون نمیدادم ولی از درون فرو می ریختم.

ولی امروز وقتی سر یک موضوعی دیدم به لحاظ درون هیچ اتفاقی برام نیفتاد ،خوشحال شدم که بالاخره تونستم این رذیله که میگن توی وجود همه هست رو کنترل کنم ان شاء الله که روز به روز هم بیشتر پیشرفت کنم.

آدم وقتی حسادت نداشته باشه آرامش زیادی داره چون یاد می گیره زندگیش رو با کسی مقایسه نکنه و از داشته های خودش لذت ببره⁦^_^⁩

5-وقتی همسرم صبح گفت امروز زودتر بیدارم کن که بریم جواب آزمایش مادرت رو بگیریم خیلی خوشحال شدم.خوشحال از این که برای چیزایی که برای من مهمه وقت می‌ذاره،.چون بعد هم تا بهش زنگ زدم که کنتور پریده سریع اومد و رفت یه کنتور نو خرید و درستش کرد و اگه درست نمی کرد لباسهای تو لباسشویی و خونه ای که نیاز به جارو کشیدن داشت تکلیفش چی میشد؟

آره واقعا ناشکریه اگه قدرش رو ندونمخدایا برام حفظش بکن به حق عشق حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)⁦^_^⁩

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها