پریروز ان گرامی رفتیم دکتر و جواب آزمایشات قبل بارداریم رو گرفتم و خداروشکر خوب بود.بعد از دکتر هم رفتم و کتاب نیمه ی تاریک وجود نوشته ی دبی فورد رو خریدم .کتابفروشه گفت این الان سی و هشت تومنه ها.ولی خب توی کتاب زده بیست و دو،شما همون بیست بده:))

بازم می خواستم کتاب بخرم ولی خب شب شده بود و خواهرام اجازه ندادند توی کتابها بگردم و انتخاب کنم ،این کتاب رو هم چن وقت پیش فرزانه دوستم معرفی کرده بود و دوست داشتم بخرمش،برای همین تا دیدمش برش داشتم.

حالا بعد از کتاب خرده عادتها ،بیکار نمی‌مونم و کتاب جدید دارم خداروشکر⁦^_^⁩

خب از برنامه هامم بگم که شبها بعد از وضو یه کم روغن زیتون میذارم جلوم و کف پام رو حسابی ماساژ میدم و پلاستیک و جوراب می پوشم و بعد میرم توی رختخواب.علتش هم اینه که میگن ماساژ پا با روغن زیتون خیلی اثرات خوبی روی بدن می‌ذاره و برای گرفتن نتیجه باید سی چهل روز این کارو بکنیم ،منم توی دفترچه تاریخ یکماه رو زدم که هرشب این کارو بکنم ،بیشتر هم بخاطر این ،این کارو می کنم که یاد بگیرم یه کاری رو تا ته انجام بدم.فعلا که چهار شب انجام دادم،ان شاء الله تا تهش میرم و هم برای سلامتیم یه کاری می کنم و هم تا ته راه رفتن رو تمرین می کنم:))

دیگه این که اون دو رکعت نماز شب خوندن خیلی راحت شده و خداروشکر شاید تا چند وقت دیگه بتونم نماز وتر رو هم بهش اضافه کنم.چیز دیگه ای هم که تغییر دادم اینه که برای این که نمازم به دلم بشینه توی نیت نماز خطاب به خدا می گم دو رکعت نماز شب می خوانم ،چون تو دوست داری⁦^_^⁩

اینجوری با خدا ندارتر میشم انگار⁦^_^⁩

یه روزایی خیلی سعی می کردم جمله ی تاکیدی بگم ولی خیلی سخت بود.نمی تونستم حتی تکرار کنم من روز به روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم.

خیلی راهها رو امتحان کردم ولی نمیشد.

جلوی آینه،با آهنگ،با شعر،دم خوابیدم،دم بیدار شدن،نوشتن،ضبط کردننه فایده نداشت.

باید حس خوب میداد که نمی‌داد .ولی امروز موقع پیاده روی سریع و نفس عمیق کشیدن حس کردم دلم میخواد مدام تکرار کنم خدا من رو خیلی دوست داره،خواسته های من براش مهمه و دوست داره من به تموم آرزوهام برسم .

گفتن این جمله ها لذت بخش بود و تصمیم گرفتم از این به بعد موقع ورزش مرتب تکرارشون کنم⁦^_^⁩

ای خدا بازم یاد حرف آیت الله بهجت افتادم که می گفتن شما به اونچه که میدونید عمل کنید،بقیه ی چیزها به شما گفته میشه⁦^_^⁩

خداروشکر واقعا،خیلیییی شکر⁦^_^⁩

+دیشب توی ایتا خوندم که علت خواب آلودگی توی صبح رطوبت مغزه و برای رفعش باید اسپند دود کنیم.

خودم که خواب آلود نیستم اونقدر ولی خوبه برای اهل خانه صبح به صبح اسپند دود کنم⁦^_^⁩

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها